ZA TYM PRZEMAWIAJĄ FAKTY

Wiele olejków eterycznych ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, które pomagają zatrzymywać rozprzestrzenianie się zarazków.
Pacjenci, którzy przebywają w miejscach aromatyzowanych olejkami, odczuwają poprawę w pracy układu immunologicznego.

Wizyty u dentysty czy innych specjalistów nigdy nie należą do przyjemnych. To niekomfortowe uczucie potęguje unoszący się zewsząd charakterystyczny zapach. Aromatyzacja pozwala przezwyciężyć te niemiłe doznania.

AROMATYZUJ SWOJĄ PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ

Przyjemny zapach, który przywita pacjenta od drzwi, już na samym początku ukształtuje pozytywne pierwsze wrażenie. Wygasi podenerwowanie, zrelaksuje, uspokoi i pomoże szybciej odzyskać siły. Do tego celu nadadzą się aromaty lawendy i eukaliptusa, które mają właściwości odprężające. Ponadto przyjemny zapach skróci czas oczekiwania na swoją kolej i sprawi, że miejsce wyda się czyste i higieniczne.

Urządzenia, które prezentujemy, wyposażone są w specjalne timery. Dzięki nim ustawisz czas pracy dyfuzora, zwiększysz siłę zapachu i dobierzesz aromat według własnego uznania.

Spokój i odprężenie pacjenta

Pachnące poczekalnie gwarantują, że pacjenci będą spokojni i zrelaksowani. Z większą ochotą przystąpią do wizyty lekarskiej.

POZNAJ ZALETY AROMATYZOWANIA PLACÓWEK MEDYCZNYCH

Pozytywne skojarzenia

Kwiatowe zapachy niwelują złe emocje, a skojarzenia z zapachami środków odkażających i leków zamieniają się w pozytywne wspomnienia.

Minimalizacja ryzyka infekcji

Antybakteryjne właściwości olejków eterycznych niwelują ryzyko infekcji.