Z A S T O S O W A N I A

Zapach w wentylacji – szeroki zakres zastosowań

Aromamarketing w praktyce

Aromamaketing to niezwykle efektowne narzędzie w procesie kreowania wizerunku firmy, niezależnie od branży i głównych celów fitmy. Z aromatyzowania otoczenia mogą korzystać zarówno placówki większe, jak i mniejsze, te o charakterze biznesowym oraz rozrywkowym. Oprócz doboru odpowiedniej kompozycji aromatów można wybierać spośród dwóch skutecznych form ich aplikacji – zapachu w wentylacji lub poprzez dyfuzor.

Dzięki opatentowanej przez Air Aroma technologii nazywanej zimną dyfuzją, każdy dyfuzor podłączony do systemu wentylacyjnego staje się wydajniejszy i jeszcze bardziej skuteczny. Z wybranego zapachu tworzy się sucha mgła, która aromatyzuje pomieszczenie bezpośrednio z kanałów wentylacyjnych – to pozwala na równomierne rozprzestrzenienie się aromatów i ich znaczącą wyczuwalność bez potrzeby używania dużych ilości olejków. Zapach w wentylacji pozwala także na skuteczny aromamarketing w pomieszczeniach bardzo dużych, o skomplikowanym układzie, gdyż zapach dociera nawet w najbardziej ukryte zakamarki.

Pięć proponowanych dyfuzorów wykonanych zostało w klasycznych, minimalistycznych i eleganckich kształtach, dzięki czemu z powodzeniem będą pasowały do każdego pomieszczeniu. Nasze dyfuzory staną się nie tylko narzędziem do aromamarketingu, ale będą jednocześnie unikalnym elementem dekoracyjnym.

Poznaj szczegóły aromatyzowania pomieszczeń w konkretnych branżach, wybierz zapach i dyfuzor najlepiej oddający charakter Twojej firmy, a później sam przekonaj się o skuteczności aplikacji zapachów w wentylacji!