Zapach poprzez wentylację

Nowoczesne systemy od HellCold

Profesjonalna instalacja wentylacji i klimatyzacji

Od ponad dekady HellCold kompleksowo wykonuje systemy klimatyzacji i wentylacji: projektuje, instaluje i serwisuje. Wentylacje mechaniczne, układy klimatyzacyjne, instalacje filtrowentylacyjne czy systemy inteligentnego domu nie stanowią dla nas zagadki. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom możliwa jest aplikacja zapachu poprzez wentylację i skuteczny aromamarketing.

Wykorzystujemy energię odnawialną i edukujemy w tym zakresie naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy urządzenia czołowych producentów jak DAIKIN, Swegon, Sanyo, Climaver i HILTI.

Doświadczony zespół ekspertów

Nasz zespół to inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Projektują instalacje dla różnych inwestycji. Dbają o dobre warunki przechowywania produktów, a także o prawidłowość projektów tak, by zwiększyć wartość inwestycji i chronić przed awariami oddane do użytku budynki. Wdrażają innowacyjne i ergonomiczne systemy wentylacji i klimatyzacji. Wszystko po to, by jakość powietrza w biurach i mieszkaniach była jak najlepsza, a rozpylanie zapachów poprzez wentylację idealnie równomierna, oszczędna i przynosząca zadowalające rezultaty.

Także aromatyzacja

HellCold to nie tylko wentylacje. Zdając sobie sprawę, jak ważne jest nowatorskie podejście do wizerunku firmy, postawiliśmy na aromatyzację do wentylacji lokali handlowych, usługowych, a także mieszkalnych.

Specjaliści z Aroma by HellCold pomagają zgłębiać tajniki marketingu zapachowego i wzbogacają marki o nowy, zapachowy wymiar.

więcej...