Oprawa zapachowa na konferencje i eventy

Kim jest Air Aroma

Zastanawiasz się, jak rozszerzyć grono swoich odbiorców? Nie wiesz, co zrobić, by w Twoje progi zaglądało więcej klientów? A co ważniejsze – by zapamiętali Twoją markę i chętnie do niej wracali? Nie jesteś pewien, czy oprawa zapachowa na konferencje, eventy i inne ważne wydarzenia to rozwiązanie, którego szukasz?

Jesteśmy pewni, że tak! Postaw na zapach i aromatyzowanie otoczenia podczas sympozjów i imprez, w biurze, sklepie, banku, a nawet placówkach medycznych. Dla prawdziwie korzystnych rezultatów współpracuj z profesjonalistami –  zapraszamy do naszego oddziału w Krakowie, gdzie specjaliści od zapachów czekają właśnie na takie zadania. Sprostamy nawet najtrudniejszym zleceniom – zapachy do piekarni  o aromacie ciepłego, świeżego pieczywa prosto z pieca, czy kompozycje na bazie czekolady dla kawiarni i cukierni to dla nas żaden problem!

Fascynacja zapachami zaprowadziła nas na ścieżkę marketingu zapachowego. Jesteśmy liderem aromatyzacji w Polsce i wyłącznym dystrybutorem australijskiej, renomowanej marki Air Aroma.

Air Aroma to międzynarodowy lider aromatyzacji do wentylacji i autorskich dyfuzorów oraz opraw zapachowych na konferencje, eventy, a także wesela. Technologia i rozwiązania z zakresu marketingu zapachowego i zapachy, jakie stosuje, są zawsze najwyższej jakości. To marka, która stawia na ekologię. Urządzenia i opakowania są przyjazne dla środowiska, bo wykonane z materiałów, które nadają się do recyklingu. To marka, która posiada największą na świecie sieć dystrybucji w branży aromamarketingu. I co ciekawe, aromatyzuje najwyższy budynek świata -Burdż Chalifę w Dubaju.

Nasz zespół to specjaliści z dziedziny aromamarketingu i wykwalifikowani technicy, którzy czekają na nowe wyzwania. Dostarczamy polskim firmom z różnych branż zindywidualizowane zapachy, które pomagają budować emocjonalną więź konsumentów z konkretną marką. Tworzymy takie kompozycje zapachowe, które na trwałe zapadną w pamięć Twoich klientów.