O   N A S

Aromatyzacja do wentylacji i dyfuzorów

HellCold i Air Aroma – idealny duet

Aby aromatyzacja do wentylacji była skuteczna, niezbędne są produkty wysokiej jakości, doświadczenie i najnowsze rozwiązania technologiczne. Połączenie sił HellCold i Air Aroma to gwarancja sukcesu w aromamarketingu. Obie firmy są ekspertami w swojej dziedzinie – zaufały im największe światowe marki.

Dzięki HellCold – polskiej, rodzinnej firmie zajmującej się produkcją nowoczesnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacji – aplikacja zapachów w wentylacji jest łatwa i daje niezwykłe efekty w krótkim czasie. Tak rozpylony zapach jest rozprowadzany równomiernie, przez co nie jest ani zbyt słaby, ani zbyt intensywny i dociera na powierzchnię całego lokalu.

Jednak te świetne wyniki dzięki aromatyzacji do wentylacji nie byłyby możliwe bez udziału Air Aroma – światowego lidera i absolutnego numeru 1 wśród firm oferujących zapachy do aromamarketingu.

Air Aroma proponuje gotowe kompozycje zapachów do wentylacji oraz dyfuzorów oparte na naturalnych olejkach eterycznych lub stworzenie indywidualnego aromatu od podstaw. Z Air Aroma współpracują tacy giganci jak General Motors, Hilton Offices czy Mentos.

Zapraszamy do bliższego poznania HellCold i Air Aroma!