Summer Collection

Bathing Suits

Zastanawiasz się, jak rozszerzyć grono swoich odbiorców?
Nie wiesz, co zrobić, by w Twoje progi zaglądało więcej klientów?
A co ważniejsze – by zapamiętali Twoją markę i chętnie do niej wracali?

My wiemy! Postaw na zapach i aromatyzowanie otoczenia. Zapraszamy do naszego oddziału w Krakowie, gdzie specjaliści od zapachów czekają właśnie na takie zadania

Summer Collection

Breathable Pants

Fascynacja zapachami zaprowadziła nas na ścieżkę marketingu zapachowego. Jesteśmy liderem aromatyzacji w Polsce i wyłącznym dystrybutorem dwóch światowych marek – Air Aroma i Reima AirConcept.

Air Aroma to międzynarodowy lider aromatyzacji. Technologia, rozwiązania z zakresu marketingu zapachowego i zapachy, jakie stosuje, są zawsze najwyższej jakości. To marka, która stawia na ekologię. Urządzenia i opakowania są przyjazne dla środowiska, bo wykonane z materiałów, które nadają się do recyklingu. To marka, która posiada największą na świecie sieć dystrybucji w branży aromamarketingu. I co ciekawe – aromatyzuje najwyższy budynek świata, tj. Burdż Chalifę w Dubaju.

Z kolei Reima AirConcept to niemiecka firma, która ma swoje przedstawicielstwa w ponad 60 krajach świata. Produkty wysokiej jakości, precyzja wykonania i nowoczesne rozwiązania szybko zjednały marce zaufanie klientów. A tym Reima cieszy się od blisko 20 lat.

Summer Collection

Adventure Clothes

Nasz zespół to specjaliści z dziedziny aromamarketingu i wykwalifikowani technicy, którzy czekają na nowe wyzwania. Dostarczamy polskim firmom z różnych branż zindywidualizowane zapachy, które pomagają budować emocjonalną więź konsumentów z konkretną marką. Tworzymy takie kompozycje zapachowe, które na trwałe zapadną w pamięć Twoich klientów.